Przydatne akcesoria dla graczy

Przydatne akcesoria dla graczy

Nawet najbardziej hardcorowy gracz musi przyznać, że ustawienie stacji gier w domu lub mieszkaniu może być dość kłopotliwe. Nie chodzi tylko o czas i energię, które trzeba poświęcić na ustawienie całego sprzętu, ale także o trudności związane z wyborem akcesoriów, które będą najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, zebraliśmy razem ten przewodnik po przydatnym sprzęcie dla każdej konfiguracji gier.

Klawiatura do gier: Klawiatura to klawiatura, prawda? Nie do końca. Większość klawiatur obecnie mają dodatkowe klawisze specjalnie dla celów gier. Klawisze te są szczególnie pomocne w przypadku gier, które wymagają dodatkowych naciśnięć klawiszy (np. gry RPG). Upewnij się tylko, że wybierzesz klawiaturę z klawiaturą, jeśli będziesz jej potrzebować, ponieważ niektóre klawiatury reklamowane jako modele “gamingowe” w rzeczywistości jej nie posiadają.

-Słuchawki: Słuchawki mogą być świetnym akcesorium dla każdego, kto gra w gry wieloosobowe online, ponieważ pozwalają usłyszeć, co dzieje się wokół ciebie, a jednocześnie blokują rozproszenie uwagi innych osób w domu. Świetnie sprawdzają się również w grach dla jednego gracza – nie chcesz przecież niepokoić wszystkich innych domowników tymi krzykami przerażenia, gdy dzieje się coś strasznego, prawda?

-Monitor: Jest to niezbędna część każdej dobrej konfiguracji gier.

Więcej porad znajdziesz na stronie intely.pl/