Podróż kamperem – co warto wiedzieć

Podróż kamperem – co warto wiedzieć

Jeśli zastanawiasz się nad wyjazdem na wakacje kamperem, być może zastanawiasz się, jak to jest podróżować w kamperze. Prawda jest taka, że podróżowanie kamperem nie różni się wiele od pobytu w hotelu – przynajmniej jeśli chodzi o udogodnienia. Możesz oczekiwać tych samych rodzajów komfortu i wygód, które znajdziesz wszędzie indziej, tylko na mniejszą skalę.

 

Jeśli są jakieś różnice między zwykłymi pobytami w hotelu a tymi spędzonymi w kamperze, to wynikają one z perspektywy. Na przykład, jednym z największych atutów podróży RV jest możliwość posiadania własnej łazienki na kołach. Zazwyczaj są one bardzo małe i proste, z ograniczoną ilością miejsca na produkty higieniczne i przybory toaletowe. Jeśli jesteś przyzwyczajony do posiadania dużej szafy w domu lub bardzo długiej próżni w domu, może to być mniej niż idealne dla Ciebie. Ale jeśli zwykle podróżujesz bez bagażu, może to być wygodniejsze, gdy wszystko jest skomasowane w jednej małej przestrzeni (i nie martw się o brak miejsca na blacie; zwykle jest dużo miejsca na przechowywanie rzeczy przy nogach).

 

Jeśli chodzi o wielkość układu, przestrzenie te są generalnie lepiej dostosowane do par niż do rodziny czteroosobowej lub większej. Będziesz miał więcej miejsca do przechowywania i miejsca. Więcej porad znajdziesz na stronie motole.pl