Nowe trendy makijażowe- co warto wiedzieć

Nowe trendy makijażowe- co warto wiedzieć

Trendy w makijażu ciągle się zmieniają, ale nie nadążysz za nimi, jeśli nie będziesz wiedzieć, co jest nowe. Oto kilka najnowszych trendów w makijażu i jak włączyć je do swojej rutyny pielęgnacyjnej.

W świecie makijażu zawsze pojawia się coś nowego, co trafia na półki sklepowe. Od nowych kolekcji kolorystycznych po innowacyjne formuły, producenci makijażu zawsze testują różne produkty i starają się wyjść z czymś, co zmieni oblicze gry. I choć może to zająć trochę czasu, aby te produkty trafiły z Sephory do Twojej lokalnej drogerii, to w końcu trafią do Twojego lokalnego sklepu.

Jedną z rzeczy, która od jakiegoś czasu jest w modzie są kolorowe cienie. Nie są one już tylko do oczu – możesz dostać kolorowe cienie w różnych odcieniach i używać ich jako różu do policzków lub nawet na ustach! To sprawia, że łatwy sposób, aby dodać dodatkowy kolor i wymiar do twarzy bez konieczności martwić się o posiadanie dwóch oddzielnych palet. Jeśli chcesz wypróbować kolorowe cienie, ale nie chcesz wydawać zbyt wiele pieniędzy na nowy produkt, którego nie jesteś pewna, czy pokochasz, możesz wziąć trochę sypkiego pigmentu do cieni do powiek w dowolnym sklepie z artykułami rzemieślniczymi i wymieszać go z wazeliną lub balsamem do ust (będzie to działać jako baza), aż uzyskasz odpowiedni kolor.

Więcej makijażowych porad znajdziesz na stronie: bellaplace.pl/