Na co zwrócić uwagę kupując sejfy we Wrocławiu?

Na co zwrócić uwagę kupując sejfy we Wrocławiu?

Jeśli planujesz kupić sejf lub sejfy upewnij się, że otrzymasz dobrą cenę na dany model. Często kupując stacjonarnie sejfy Wrocław może okazać się, że cena z „cenówki” jest ceną ostateczną, a np. sklep internetowy, który oferuje dostawę do Wrocławia ma ten egzemplarz tańszy, mimo kosztów przesyłki.

Ogólnie, planując zakup sejfu zweryfikuj dobrze swoje potrzeby. Przykładowo sprawdź, czy na pewno będzie odpowiedniej wielkości, czy łatwo dostosujesz go do swojego pomieszczenia.

Przy zakupie sprawdź co obejmuje gwarancja i na jaki okres. Często różne sejfy ( producenci ) mają różne warunki realizacji gwarancji. Warto to dokładnie sprawdzić przed podjęciem decyzji.

O to koniecznie pytaj gdy kupujesz sejfy

Na pewno zwróć uwagę jakiej klasy bezpieczeństwa jest sejf. Warto dostosować ją do wielkości kwoty jaką ubezpieczyciel Ci ewentualnie wypłaci w razie np. włamania. Nie każde sejfy zapewnią dobrą ochronę, a te o najniższej klasie nie pozwolą zawrzeć korzystnego ubezpieczenia.

Dokładnie sprawdź, czy np. nie stracisz gwarancji producenta w przypadku serwisowania przez zewnętrzną firmę. Jeśli nie znajdziesz takich informacji w instrukcji, czy karcie gwarancyjnej dopytaj sprzedawcy.

Porozmawiaj ze sprzedawcą, czy gwarancja nie ulegnie anulowaniu, gdy sam będziesz transportował sejf. Wielu producentów wyklucza naprawy gwarancyjne w przypadku gdy doszło do uszkodzenia np. podczas samodzielnego transportu.