Medale dla sportowców

Medale dla sportowców

Każdy miłośnik sportu marzy o tym, aby zdobyć wymarzoną nagrodę: puchar lub medal. Ich przygotowanie jest bardzo ważne i zachęca uczestników do rywalizacji, a dodatkowo nawet najbardziej lokalnym zawodom dodaje prestiżu. Jeśli więc jesteś organizatorem, powinieneś zadbać o przygotowanie medalu.

 

Medal na każdą okazję

Najłatwiejszy sposób wynagrodzenia uczestników zawodów sportowych to przyznanie im medali stworzonych na bazie dostępnych propozycji. Wystarczy wybrać jeden z modeli dostępnych pod adresem: https://graft.pl/kategoria-produktu/medale/, aby został przygotowany i przekazany ci w preferowanym terminie.

 

Medale tworzone na życzenie

Jeśli nie lubisz klasycznych form medali, możesz zdecydować się na stworzenie zupełnie nowego, zgodnego z twoją własną koncepcją. Wystarczy, że przygotujesz wstępny projekt albo podasz swoje wytyczne, a specjaliści opracują dla ciebie w pełni zindywidualizowaną serię medali. Dzięki temu będą one nie tylko złote, srebrne i brązowe: przede wszystkim będą dobrze dostosowane do charakteru zawodów. 

 

Dlaczego właśnie medal będzie idealny?

Medale są tradycyjną formą uhonorowania uczestników różnych dyscyplin sportowych. Wszystkie prezentują się bardzo elegancko i pozostają miłą pamiątką po zwycięstwie w konkurencji. Co więcej, dzięki dodatkom w postaci etui czy pięknej szarfy, na której będzie zawieszony medal, stanie się też nagrodą wyjątkowo ekskluzywną i symboliczną. Z całą pewnością w kolejnej edycji zawodów uczestnicy będą dzięki temu odczuwać jeszcze większy splendor wydarzenia.