Jakie ubrania kupić na lato?

Jakie ubrania kupić na lato?

Lato to czas nowych początków. Gdy pogoda się ociepla, nasze szafy mają tendencję do odzwierciedlania tej zmiany. Niezależnie od tego, czy wylegujesz się nad basenem, wybierasz się w podróż dookoła świata, czy po prostu cieszysz się popołudniowym spacerem po okolicy, ubrania są czymś więcej niż tylko ochroną przed żywiołami – stają się wyrażeniem siebie.

W swojej najbardziej podstawowej formie, styl letni polega na uwolnieniu się od wewnętrznego dziecka i czerpaniu radości z życia. Gorąca pogoda sprzyja zabawnym,  żywym kolorom i kapryśnym wzorom, które można nosić samodzielnie lub nakładać na siebie. Pomyśl o tym jako o okazji do pozbycia się wszelkich zahamowań przed słodyczą.

Kupując ubrania, pomyśl o sobie jak o pustym płótnie, które czeka na namalowanie. Zamiast polegać na swoich zwykłych neutralach, czerniach i brązach, odważnie podejdź do swojej letniej garderoby. Nawet jeśli zamierzasz spędzić czas w domu lub w chłodniejszym otoczeniu (np. na plaży), nie pozwól, aby to powstrzymało Cię przed eksperymentowaniem z odważnymi odcieniami, takimi jak czerwienie i róż. Nosząc te kolory od razu poczujesz się lżejsza.

Więcej modowych porad znajdziesz na stronie slowerful.pl