Jakie sporty można uprawiać w mieszkaniu?

Jakie sporty można uprawiać w mieszkaniu?

Uprawianie sportu w domu jest bardzo pożądane, szczególnie dla mieszkańców miast, takich jak ty i ja. Nawet gdy temperatura spada i liście zaczynają się obracać, trudno jest nam się oderwać od komfortu własnego domu. Poza tym, jest coś pociągającego w idei pozostania w formie podczas wylegiwania się w piżamie.

 

Jakie sporty najlepiej uprawiać w pomieszczeniach zamkniętych? Na pewno nie baseball czy hokej (przepraszam, Tom Hanks). Ale kiedy myślę o sportach halowych, najpierw przychodzi mi na myśl badminton – zabawna gra podwórkowa, którą łatwo zorganizować w domu. Będziesz potrzebował otwartej przestrzeni (np. nieużywanej sypialni), gdzie możesz zakleić taśmą linie serwowania i słupki siatki, abyś przypadkowo nie rozbił okien lub lamp z nieumyślnymi uderzeniami i wolantami. Będziesz także potrzebował siatki (zwykle sprzedawanej oddzielnie) dla każdego końca swojego “kortu”, który zwykle ma około 12 stóp długości i 6 stóp szerokości. Poza tymi rzeczami, wszystko czego potrzebujesz to rakieta dla każdego gracza i czółenka.

 

Dodaj kilka elementów, aby naprawdę urozmaicić swoje doświadczenie z badmintonem: kolorowe wiosła dodadzą osobowości, żywe sznurki dodadzą polotu, a świąteczna siatka doda trochę polotu. Więcej informacji znajdziesz na stronie jasportowiec.pl/