Czy warto kupić smartwatcha?

Czy warto kupić smartwatcha?

Smartwatch to zegarek, który łączy się z internetem i pozwala na wykonywanie na nim różnych zadań. Wiele osób waha się, czy kupić taki, ponieważ uważają, że nie jest im potrzebny. Będą używać swojego telefonu do tych samych funkcji. Jednak, gdy raz użyjesz smartwatcha, nie ma odwrotu!

Jest kilka wspaniałych rzeczy w smartwatchu. Po pierwsze, możesz zostawić telefon w domu lub w samochodzie, jeśli wychodzisz pobiegać lub pojeździć na rowerze. Jeśli idziesz do joggingu lub przejażdżki rowerowej, to miło, aby nie martwić się o telefonie coraz uszkodzony przez uzyskanie go zbyt mokre lub spadnie z ramienia, gdzie może dostać zadrapania. Smartwatche mają aplikację o nazwie Find My Phone, która może pomóc Ci znaleźć telefon, jeśli go zgubisz. Wykorzystuje ona system GPS w telefonie, aby zlokalizować go po kliknięciu na aplikację.

Jeśli jesteś w pracy i nagle przypominasz sobie, że zostawiłeś w domu coś, czego potrzebujesz na obiad, to dzięki systemowi powiadomień w smartwatchu możesz sprawdzić online, jakie składniki są potrzebne, a następnie wysłać sobie (lub komuś innemu) maila z tym, co musisz kupić w sklepie. Nie musisz nawet otwierać komputera! 

Więcej o smartwatchach przeczytacie na stronie techjoy.pl